| eu_6094 a întrebat:

Care este cel mai penibil lucru care vi s-a intamplat vreodata?

fundita:d

4 răspunsuri:
| ilisium a răspuns:

Uff, incurajezi spovedania pe net, naughty, naughty si preotii cu ce se mai distreaza atunci?

De ce intrebi pe altii, treaba fiecaruia este isi acumuleze propriile penibilitati cat mai repede si sa le destainuie involuntar prietenilor in somn dupa prea multa bere.

Deci daca nu ai experiente "penibile", ce cauti aici, afara si fa cat mai multe, in cele din urma is doar amintiri placute si funny, cateva zile, saptamani sau ani mai tarziu.

| resp3ct a răspuns:

Am citit o intrebare pe TPU.

| Bastet a răspuns:

Eram la ora de engleza...si TEST-FULGER! si eram in banca cu "copiatorul" clasei (care e si cel mai "smecher") si copia ca nesimtitu' de la mine, il vede profa si il intreaba:
-Alex, ce faci mai aci?
-Vreau sa copiez si nu pot, vreau sa copiez si nu pot, toate fituicile sa apeleze la mine.laughing

a ras toata clasa in afara de el, ca a luat 1...

*troll face*

| oVeveritzaDulcexD a răspuns:

Vorbeam prin microfon cu o colega si mi-o venit sa cant hai sa ne jucam vino in lumea barrni hai sa ne distram...etc.Si intra fratele ei mai mare in camera. de obicei aud cand intra da de data asta nu. El zice iesi afara du-te in lumea barnni... Apoi iese din camera si noi nu mai puteam sa ne oprim din ras rolling on the floor