| PanaitAnaSofia a întrebat:

Îmi puteți povesti cele mai haioase întâmplări din copilăria voastră?(nu sunt sigură că am pus bine categoria).

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Sunt destule care mi s-au intamplat, imi amintesc de una cand veneam de la magazin,, era o iarna d-aia napasnica, o gheata pe jos, aveam niste oua luate, patinez si cad pe ele, le-am facut omleta inainte sa le bag in tigaie.
Asta e de la fotbal, trebuia sa bat un penalty, aveam in cap ca trebuie sa rup poarta, imi luasem avant si cand sa sutez... imi sare adidasul din picior si se duce mingea in toate partile, doar spre poarta nu se duce
M-au alergat haitele de maidanezi cand eram cu bicicleta acum ceva ani,, au iesit de nicaieri 20 de latrai si m-au alergat de am zis ca acolo ma mananca javrele/
Mai imi amintesc una de la fotbal, am ratat cu poarta aproape goala, stiu ca mi-a venit mingea prea tare pe picior, iar eu n-am avut reactie la mingea aia, am lovit-o din inertie si am dat-o peste poarta,, ca in filmele cu i.d.i.o.t.i!

3 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

As putea, dar... sunt atat de multe de spus. Ideea e ca am avut o copilarie geniala.

| BlackRose03 a răspuns:

Inca sunt copil, mi-am petrecut cea mai mare parte din viata in casa, fara prieteni sau gustul libertatii, deci nu cred ca am prea avut parte de intamplari haioase

Răspuns utilizator avertizat