| Danielicious a întrebat:

Care au fost cele mai jenante intamplari ale voastre? Cele mai bune povesti primesc fundisha!

Răspuns Câştigător
| o_fata_dulce:* a răspuns:

Hmmm... cea mai jenanta intamplare din viata mea a fost atunci cand am aflat ca un fost pr de al meu. atunci altual iubit, ca ma minte si ca ma insala cu o multime de fete, chiar foarte jenant, el muncea intr-un club, imi venea sa merg sa-i dau doua palme in fata tuturor clientilor, dar l-am lasat si i-am zis ca din momentu ala cu mine nu mai este si nu mai are ce discuta, fundita?

3 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Chiar de curand mi s-a intamplat ceva jenant, dar deja am trecut peste. Eram la o terasa cu iubitul meu, vara-mea si inca doua prietene si m-am trezit eu sa comand 4 ginuri tonice (prietenul meu conduce, asa ca el n-a baut si de aceea am comandat eu), moment in care chelnerita se uita urat la mine si ma intreaba daca am 18 ani. Eu m-am cam blocat si i-am zis un "Da" sec, fara alte vorbe de dulce asa cum ar fi meritat. raised eyebrows M-am simtit penibil apoi, imi venea sa intru sub masa si/sau sa dau cu ea de toti peretii. laughing

| Ada... a răspuns:

Bună! Cea mai jenanta întâmplare a fost atunci când am mers într o vacanţă în Turcia şi acolo în ultima seară a fost o petrecere în care ne-a arătat cum sunt tradiţiile acolo când te căsătoreşti. Ne-a dus într-o încăpere foarte curată, a trebuit chiar sa ne încălţăm cu nişte papucei din plasticwinking. La sfârşit ne-a dat nişte carne cruda (pe care nu am mâncat-o sad) cu iaurt, apoi a trebuit ca eu să duc paharele cu iaurt, aproape goale, într-o încăpere, dar spre ghinionul meu, cineva mi-a pus piedică şi am căzutcrying, atunci toate paharele împreună cu iaurtul au căzut pe jos I don't want to see. Îmi venea să mor de ruşine, toţi se uitau aşa urât la mine worried, noroc că cineva foarte prietenos m-a ajutat să strâng tot de acolo, altfel nu ştiu ce aş fi făcut. straight face

| Libelle a răspuns:

E jenant pentru mine cand ma pune profa sa ii zic lectia si ea se uita in gura mea, si la ochii mei iar eu incep sa ma inrosesc ca un mac.
Sau alerg iarna pri curtea scolii si dau in nas in fata grupului de mimoze barfitoare.
mai multe, nu mi le amintesc pe toate.tonguebig grin