| Rallu a întrebat:

Care credeti ca e cea mai eficienta metoda pentru a scapa de punctele negre?happy

5 răspunsuri:
| Mirruna a răspuns:

Infuzie cu musetel ( inhalatie )

| Daniella a răspuns:

Eu fac inhalatie cu musetel si apoi mi le scoate mama.Am folosit multe creme si nu s-a intamplat absolut nimic. Aburii aceia de la inhalatie iti mai inmoaie din puncte si astfel pot iesi mai usor

| mrsjacksonhere a răspuns:

Clean and Clear", e cel mai bun pentru puncte negre (functioneaza de la prima aplicare).
Si am mai folosit de la Avon un gel si chiar a functionat.Ti-l recomand cu placere >

| slayer666 a răspuns:

S-ar putea sa ma repet dar eu am incercat agentul de curatare de la clearogen si a mers pentru mine. pe http://www.clearogen.ro poti sa vezi ce produse au si chiar sa incerci.
Eu zic ca merita...