| Farcas a întrebat:

Care credeti ca sunt cei mai cunoscuti utilizatori TPU?:-D

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brigaela, Psiholoaga, ZAZUtotea, April, PsihoSex, pupimik, Legiuitoarea, Mike, Flav, Shin, Nony, Dara, auran, mlm, mariazet45, kratos, harciog, furni, cami, constantaproca, rroxi43, mira, zbenguici, andruza, ardnaxur1961, BUBUlina, Bro.

31 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Flav, Silvia, Psiholoaga, Legiuitoare, Nony...mai multi love struck

| AvalohAlyn a răspuns:

Eulaughinghip-hip uralaughingrolling on the floor

nony
| nony a răspuns:

Cunoscuti suntem toti, folositori suntem putini.

Janina
| Janina a răspuns:

De cand a devenit popalaritatea atat de importanta pe site?

| Gabystelistu95 a răspuns:

Care sunt cei mai buni laughing

lolita
| lolita a răspuns:

Eu rolling on the floor, eu cel putin ii cunosc pe cei mai vechi de pe aici, pe cei noi nu am avut ocazia sa ii cunosc.

| Shery a răspuns:

Vorbeati despre mine? eu ii stiu pe toti si toti ma stiu pe mine... spune, cu cine vroiai sa iti fac lipeala? smug

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Flav, Psiholoaga, Brigaela, Legiuitoarea, Nony, etc etcthinking

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Si Psihoyounger ebatting eyelashes vezi? te-am pus eu tongue dar inaintea te-am pus in "etc" rolling on the floor big hug

| CrucifiedCountess a răspuns:

Eu..probleme gogule?

| www a răspuns:

Brigaela, Psiholoaga, Leguitoarea, multilaughing.

Aaaa si sa nu o uitam pe super experta noastra, Mumoasa.

| Psihoyounger a răspuns:

Pai brigaela...psiholoaga... shin... taly... mumoasa...

ps: pe mine dc nu ma pune nimeni? :d

Psihoyounger

| Psihoyounger a răspuns:

@nickname... mersi ce sa mai zic?

| Psihoyounger a răspuns:

@simple.girl, te zic eu :p

Psihoyounger

| Psihoyounger a răspuns:

@simple.girl, nu ai pentru ce

Py

| Betty18 a răspuns:

Nony legiuitoarea, pshoyounger, psiholoaga

aa daa era sa uit...si eulaughinglaughingrolling on the floor

| ICanLoveYou a răspuns:

Mumoasa, Pshioloaga, Brigaela, Nony, Dulshe, Lolita, Shin, Cami, April, mlm, Mira, Bro si multi altii dar nu imi vin in cap acu imi stau pe limbalaughing.

| urbanghost a răspuns:

Cami, Brigaela, Psiholoaga, Psihoyounger, Flav, Mumoasa, Legiuitoarea etc.

| billy69 a răspuns:

Je in devenire?batting eyelashes
Glumeam, dar o sa imi dau silinta sa devin nu populara, ci un ajutor pentru cati prieteni TPU voi putea! happy

Răspuns utilizator avertizat
| Jupiter a răspuns:

Flav, Jupiter...

| babyangel a răspuns:

Mumoasa, Psiholoaga, Legiuitoarea, Psihoyounger, Brigaela, PsihoSex, Flav, Nony...etc.etc laughing

| squib a răspuns:

Banuiesc ca expertii TPUtongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Cei care au activitate constantă pe site.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt!straight face
Acum ca ai aflat la ce iti foloseste informatia?tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici daca ma bati nu-ti spun, ete na rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei care sunt pe baricade de cand a luat fiinta TPU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flav, Brigaela, Psiholoaga, Legiuitoarea, Cami, Mumoasa, Nony, Sensei BRO, Crucified_Countess, Psihoyounger etc.
Pe mine nimeni nu ma zice? sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc Psihoyounger! happy