| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Ce utilizatori credeți că ar putea avea o relație?

Răspuns Câştigător
| Darkmagic a răspuns:

Daca eu am avut "relatii" cu doua utilizatoare ale site-ului, [una nu mai e pe TPU, cea de-a doua E] (am pus ghilimele pentru ca au fost mai mult intime, si mai putin "relatii")...atunci TOTI pot ajunge la o relatie, comunicand aici.
Doar sa vrea asta.
Iar tu nu te mai exclude atat, ca nu ai de unde sa stii de unde-ti sare petecul. :D
Cred ca am inteles intrebarea. :)
De exemplu: tu, cu DoarBogdan sau RAY...cu ORICE utilizatoare care reuseste sa darame "zidurile" ridicate de el, "ziduri" de genul: "ipocrizie", "materialism", "neseriozitate", etc.
Mai pot sa pun vreo zece, da'i trebuie fetei buldozer, deci...lasa asa. :D

Care este problema majoritatii utilizatorilor?
Ca si aici:
https://www.tpu.ro/go-to-answer/17043750/
...faptul ca sunt IPOCRITI.
Nimeni, (sau aproape nimeni), NU spune si nu recunoaste pe cine are favorit, de cine ii place cum scrie, cum gandeste, etc.
Mai lucrati la asta, daca vreti relatii.
Aici, de exemplu:
https://www.tpu.ro/......mpatizati/
...au aparut macar doua nume?
Ca am vazut 17 "raspunsuri" despre NIMIC. :))

17 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde ce fel de relatie, eu cu prieteni mei avem o relatie intelectuala atat, mai mult inseamna dezamagire, iluzi, nu ma implic in asemenea telenovele virtuale

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Deci aici o sa sar peste partea in care fac referire la faptul ca intrebarea asta, pe langa faptul ca poate fi interpretata in mai multe sensuri, ii lipsesc cateva cuvinte pentru inteles.
Nu de alta da dupa zice lumea ca nu iau in serios nimic :/

Asa ca daca ma adaptez, o sa iasa:
- Nu stiu, probabil toti. Oricine are dreptul si posibilitatea la asa ceva happy

(Am reusit sa nu mai judec, yeee). Sau?

| GabiDumitrescu a răspuns:

Toti cu toti! Depinde acum si de lungimea si natura relatiei. Poate fi o relatie de afaceri, de amicitie, intima - aici includem gay, trio-uri, gasti mai mari...winking

| SilentRain a răspuns:

Nici unul, toți sunt grași, chelios și fără dinți în gura

| ForeverAlone97 a răspuns:

Cam toți în afară de mine.

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru ForeverAlone97):

Și pe mine m-am exclus din start. tongue

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Tu ești încă mică, cred că ai cam 13 ani. Păi stai să vezi cum e să te apuce 22, să nu te fi băgat nimeni în seamă și să se ia lumea de tine că de ce n-ai avut pe nimeni până atunci. Încă mai ai timp să treci prin multe.

| RAY a răspuns (pentru ForeverAlone97):

E fata man rar sa pateasca asa ceva

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru RAY):

Și e la o vârstă prea mică pentru ca să-și facă griji.

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru ForeverAlone97):

Fix așa o să ajung (presimt). tongue

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Eu zic să nu fi așa sigură.

Răspuns utilizator avertizat
| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Ce? laughing
Sa sti ca nimic nu e imposibil. Eu atata spun happy

| Rhea44 a răspuns:

Categoric nu cartoful de mine happy

| UNțăran a răspuns:

Depinde de relatie.
Daca e de prietenie, ar putea fi prieteni unul cu altul toti.