| TraficantDeVise10 a întrebat:

Voi chiar credeti chestia asta cu 146.810 utilizatori pe TPU?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Da, chiar cred. Ce zici, vrei sa-i numaram impreuna?
http://www.tpu.ro/useri
Incepi tu. Cand ajungi pana pe la 100 de mii, sa ma chemi si pe mine!

P.S. Problema e, ca doar o mica parte dintre ei sunt activi.

11 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca da, de ce sa nu credem? Te poti uita in stanga jos si o sa vezi traficul auditat de SATI, este aproape de aceasta cifra. Numai bine!

| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Da eu cred
Fdca toate pers cu care vb pe mess imi sp de TPU
Este f cunoscut...

pa, pa

| Broadband a răspuns:

Sunt mai multi
mai sunt si anonimi
.da chiar sunt...
asa credtongue

| AnaEindragostita a răspuns:

Da eu cred mai ales daca vrei sa stii la puncte scrie N puncte din 148000 ( depinde de utilizatori happy eu cred mai ales pentru ca TPU este site ul pe care stau cel mai mult funda

| BadBoyCristy a răspuns:

Cu tot cu anonimii... Puteau sa zica ca is 21 de milioane, adica toata Romania, ca is multi anonimi in tara asta pe care TPU nu-i cunoaste.

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Sa credem sau sa nu credem? laughing aceasta e intrebarea!
Pai eu in fiecare zi cand intru apar vreo 100 de intrebari de la oameni diferiti, deci s.ar putea sa fie adevarat. Pe de alta parte mi se par prea multi oameni thinking deci nu prea as crede.
PaPa PuP. Tu ce parere ai?

| ioanaioana a răspuns:

Eu credhappy

| xMaka a răspuns:

Acum sunt 146.963 utilizatori...

| 47dadi a răspuns:

Nu cred, cred ca doar 109 sau mai putin.

| TTM5 a răspuns:

Da. Nu toti sunt activi.

| vlad9gabriel a răspuns:

Sincer cred ca e vrajeala pentru ca eu unul cred ca TPU este folosit de mai multi oameni