| mydarkestdays a întrebat:

Care e mai bun? si care e mai fragil? iphone 4 sau samsung galaxy s?

3 răspunsuri:
| XxXxAlessiaXxX a răspuns:

Dupa parerea mea e Samsung galaxy s

| aLiaLi a răspuns:

Cel mai bun dintre cele doua este Samsung Galaxy S, la capitolul rezistenta ma tem ca ambele stau destul de prost, de fapt majoritatea noilor telefoane stau foarte prost la acest capitol. Sacap-le odata de pamant si cumpara-ti altul happy

| pynk44 a răspuns:

Dupa parerea mea iphonu 4 e mai prost...si mai fragil decat samsungu(parerea mea)de pe i phone nu poti trimite numai de pe iphone pe iphome nu tine bateria asa de mult...despre Samsung eu zic ca e mai bun