| 999Zoso a întrebat:

Cine este personajul de desene animate Mihai Gadea

2 răspunsuri:
| Darkmagic a răspuns:

Woody Woodpecker, un individ care ia in fiecare luna aproximativ 25.000 euro.
Leafa. big grin
Tu...cine esti?
Ai venit azi, 4 decembrie pe TPU, cu doua "intrebari", parca emise de Wally Walrus.
Cine este personajul de desene animate Wally Walrus?
Ca sa te scutesc de un Google, este dusmanul mereu pierzator al lui Woody Woodpecker.
Daca nu te recunosti, mai citeste o data prima propozitie. big grin

Later edit:
Multumesc lui Golden pentru voturi, si lui Wally Walrus pentru "ignore". happy

| 999Zoso explică:

Aha, da m-am lamurit. Sunteti din aia patrioti, da, eu chiar vazusem un desen animat cu acest personaj.