| ღჩօოჩօղყƙღ a întrebat:

Care era eroul sau eroina ta preferata din copilarie?

Răspuns Câştigător
| Bonotralalala a răspuns:

Catwomen tongue

18 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Batman love struck

| Parintele a răspuns:

Cicciolina

| LonelyLoner92 a răspuns:

Tom si Jerry

| Hikari a răspuns:

Buna.
Batman.happy

| Yukidaruma a răspuns:

Nu prea pot sa ma decid, deci eroii mei preferati din copilarie sunt X-men, ca doar sunt o echipa, lucreaza ca 1 nu? :))

cate amintiri imi da acest desen: http://catalinaplaton.files.wordpress.com/2011/02/x-men-evolution.jpg

mi-e dor de el :x

| Castorul a răspuns:

Batman

| Kramerwalt a răspuns:

SPORTACUS, invatam de la asta sa manac sanatos sa fac exercitii sa nu ma plictisesc si am 14 ani si inca i-mi mai prinde bine ce am invatat de la omul ala!laughing

| Keyna a răspuns:

Xena. Ma uitam mereu la episoade(inca ma uit, mi le-am downloadat special). Sunt in special pasionata de mitologia greaca, asa ca asta e un motiv in plus sa-mi placa de ea. Tu ce erou/eroina aveai?

| JokerV a răspuns:

Am preferat raufacatorii Joker.

| BCoMichael a răspuns:

Sonic x, Spider Man, Eduard Teach, King Arthur, Cat Woman :X Funda? big grin

| ayase a răspuns:

Sasuke

| RΔϟVAη a răspuns:

Nu-ti va veni sa crezi. Eu! Puteam zbura, superputeri, ochi laser. Si cand se termina efectul de marijuana din nou normal laughing)

| Anda1708 a răspuns:

Popeye Marinarul happy

| singuraticul21 a răspuns:

Filmu O amintire de o vara

| AlexaGabriela a răspuns:

Tom and Jerry!

| lllarisaa02 a răspuns:

Supermanlaughinglove struck, stapanu animalelor imi placea, nu pierdeam un episod din el si din power rangers laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| PennyLane a răspuns:

Flash, Rogue din X-men, Wolverine si Raven. In rest, preferam rau-facatorii! Ciudat, stiu. Joker, Mystique, Harley Quinn, Bizarro etc.