| ioana181 a întrebat:

Care erau desenatele voastre preferate? Eu ma uit pe youtube la Viata cu Louie care sunt foarte amuzante.

Răspuns Câştigător
Janina
| Janina a răspuns:

Le pun deoparte si spun: uite tata ti le-am pastrat laughing
Te-am auzit tongue

Cine vrea cartofi dulci, cartofi dulci toata lumea happy

Respiratia ca dinozaurii big grin

- …dar toti prietenii mei au claxoaneee…
- Si daca toti prietenii tai ar avea motociclete, ai vrea si tu una?
- Pai…daa…

am vazut unele episoade de zeci de ori tongue Mi-au placut tare mult tongue

21 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Pe vremea mea se difuza doar Tom&Jerry.si mai erau unele, Johnny Quest...cu un baiat aventurier.Erau super.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Chip 'n' Dale, Pink Panther, Dexter...

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Îmi plăceau şi încă îmi plac Looney Toons. Şi Billy and Mandy, Chip and Dale, cele cu Donald, Goofy etc

| Bishop a răspuns:

Primul meu desen preferat a fost Spider-Man, imi mai placeau Scooby-Doo si Tom&Jerry happy

| cornel a răspuns:

Tom si jerry

| M4RK a răspuns:

Lolek si bolek, tom si jery, kid vs cat, happy three friends - sunt amuzante, scooby doo,...

| MM a răspuns:

Si mie imi place 'Viata cu Louie', dar si desenele cu Tom si Jerry, cu motanul Sylvester, cu Porky, Duffy, Tweety, Bugs Bunny.Si mai era unul foarte vechi, pe Cartoon, cu un catel.am uitat cum il chema. Droopy cumva?

| viki a răspuns:

Mie imi placea Dragon ball zet, songoku love struck Si mai erau niste desene cu o vrajitoare care avea niste carti magice.love strucklove struck dar nu mai stiu cum se numeau.sad
Si acum ma mai uit, dar nu mai sunt desenele de azi cum erau odata...straight face

tundenana
| tundenana a răspuns:

Langa fetita mea de 3 ani jumate am timp sa ma uit si eu la desene si cel mai mult ne place... Tom si Jery, Oraselul lenes, Bernard si desenele cu Mrs Beens...

| adrianhasde a răspuns:

Desenele mele preferate au fost si sunt Tom si Jerry, daca nu printre cele mai de succes desene animate ale tuturor timpurilor.

| CrucifiedCountess a răspuns:

Doar ma stiti..si dupa nick ce parere aveti?batting eyelashes
Blood +
FullMetal Alkemist

| Bianca_4346 a răspuns:

Imi plac la nebunie wunchpunch si the tick... dar acum nu mai sunt difuzatestraight facesadcand eram mica le urmaream si niciodata nu pierdeam aceste desenelaughing

| adika a răspuns:

Tom si Jerry!

| abril a răspuns:

Imi place Viata cu Louie, Billy and Mandy, Wunchpunch... s. a.

| CDelia a răspuns:

Fievel si scooby doo :X

| larisa_8487 a răspuns:

Sailer moonbig grin...the best! imi amintesc cum urmaream episoadele apoi ieseam toti de la bloc si faceam pe actoriilaughing...superbe vremuri...

| larisa_8487 a răspuns:

Ps: inainte eram copii care traiam...acum copii sunt tristi rau...inainte se juca fotbal pe teren acum doar fifa... e doar un exemplu...asta e diferenta dintre ce a fost si ce este!

| jedi_8834 a răspuns:

Pai tom si jery, coyote and roadrunner(asta ma face sa rad si acumbig grin) si son gokuhappy

| MyAcountx a răspuns:

No pagadi

| corynaaa a răspuns:

Cand eram mica ma uitam la Tom si jerry(cel mai mult), Scooby-doobig grin; nici acum nu il ratez.Viata cu Louie, Puiul si Vaca; mai era si cu catelul ala lash... misto desenea aia animatalaughing

| anneellyse a răspuns:

Viata cu louie.tom&jerry.scooby-doo.etc.dar cum le spunea la desenele alea de pe fox kids cu vrajitori? ca pe youtube nu gasesc.lasa-ti si voi un link...va roooogbig grin:*