| bytzy09 a întrebat:

Care e cel mai frumos lucru care vi s-a intamplat in viata voastra? big grin

14 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Prima iubire :X

| YourMother a răspuns:

Cand am facut graffiti pe masina unui fraier rolling on the floor)) [ s-a terminat cu politie, dar erau de treaba laughing ]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand am plonjat in apa.

| bytzy09 explică (pentru anonim_4396):

Cum : cap, bomba sau burta? laughing)rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru bytzy09):

Detoate.

| bytzy09 explică (pentru anonim_4396):

In acelasi timp?

| anonim_4396 a răspuns (pentru bytzy09):

Probabil.

| lVlad a răspuns:

Cand am cazut de pe un bloc cand mergeam cu avionul pe insula Bulgariawinking

| MasterSpirit a răspuns:

De fiecare data cand loam vacanta./

| SEkaty3 a răspuns:

Eu cred ca cel mai bun lucru e iubirea, in generelhappy..insa cel mai traznit lucru pe care l-am facut a fost:'' am intrat eu cu inca 2 fete la un baiat in curte..ne placea de acel baiat'' era noapte si am intrat si am luat niste mere si niste rosii din gradinarolling on the floor ne-am dat pe leagan si am plecat'' dar eram micalaughing

| bytzy09 explică (pentru SEkaty3):

Si el nu va vazut?big grin

| SEkaty3 a răspuns:

Pai nu a vazut..pt ca el statea la bloc..deci era plecat si venea dor in weekend-uri.iar noi am fost curioaselaughing))