| ink0body a întrebat:

Vi s-a intamplat ceva straniu in viata voastra happy happy

7 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Da, mi s-a intamplat. o data ma trebuia sa ajung undeva si ma grabeam f tare plus ca nu aveam nici un ceas la mine si am intrebat un trecator pe strada cat e ceasul. si omu' mi-a raspuns ca e 14:23. mai merg eu ce mai merg si mai intreb pe cineva ala imi spune ca e 14:35... imi continui drumu si mai intreb pe cineva iar asta imi spune ca e 14:46... imi zic eu in sinea mea : bah asta e ciudat am intrebat 3 oameni diferiti cat e ceasul si toti trei mi-au raspuns diferit. ce naiba? cum mai ajungeam eu la timp? straniu nu? laughing laughing

| Woodenpints91 a răspuns:

Urina mea e galben-transparentă. ce ciudat...

| Raniia a răspuns:

Da,cativa utilizatori TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da odata cand ma pregateam sa fac baitzzaaa eu tot ma uitam in robinet(stiti ca se vede reflectia din spate)...ma mai uit eu ce ma mai uit si la un moment dat am mi s-a parut ca am vazut pe cineva.Straniu nu? straight face

| DarknessAngel a răspuns:

Am cumparat o punga de pufuleti si in 3 minute nu mai era nici un pufulete in punga. straight face Straniu nu? laughing

| sorina28 a răspuns:

Depinde ce subantelegi prin straniu

| Marian1907 a răspuns:

M-i s-a intamplat vedeam la geamul meu de langa pat un fel de umbre trecand pe afara dar nu mi-am dat seama niciodata ce sunt asa ca am mers la un preot intr-o dimineata pe la 7 am iesit de acolo din biserica de la el si am ajuns acasa pe la vreo 10, in urmatoare ora mi-am dat seama ca am fost ca si hiptonizat in urma cu 3 zile, deci nu am tinut minte aproape nimic ce am facut eu in acele zile, si acum tot imi pun intrebarea ca oare ce mi sa-r fi intamplat daca nu as fi mers la preot.