| Șttefania a întrebat:

Care este cea mai buna firma de telefoane? Samsung, Lg sau Nokia?

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La mare distanță este Nokia!
Pa, pa.

| qtheodora a răspuns:

Nokia este cel mai bun,...
si ii tine si cel mai mult bateria...
funda?

| βέiiiβiiişoor a răspuns:

Bunalove struck

Nokialove struck.logixlove struck.Multi aleg samsund pentru. ca sunt frumoase dar nu.Nu prind bine semnal si nu pre asunt bunelove struck.Chiar si cele vechi Nokia sunt foarte bune dupa mult timplove struck...NOKIAlove struck

Fundita?batting eyelasheslove struck

Sper ca te-am ajutata:X

Pa, pa pup:*

| Swishiangellinda a răspuns:

Eu prefer Samsung.

| TraficantaDeVisee a răspuns:

Samsung e cea mai buna, Nokia e invechita, Lg e cam nasoala fundoi puppy dog eyes?

| noName31020 a răspuns:

Nokia dai funda?

| Buuff a răspuns:

Doar pentru ca Nokia e veche nu inseamna ca e proasta.e cea mai buna.LG nu prea e stralucit si samsungu e bun cat de cat.dar Nokia e cel mai bun :X:X:Xfunda?:X:X:X

| DrinkMySoul a răspuns:

Cu siguranta NOKIA

| ßeatryce a răspuns:

Nokia apoi Samsung si ultimul LG

| florin1998 a răspuns:

Nokia

| DrOgpErIcUlOs a răspuns:

Dupa parerea mea Nokia este ca mai buna firma.eu am telefon Nokia express music de 3 ani si inca functioneaza foarte bine, dar, si LG-ul este bun.
sper ca ti-am fost de ajutor:*

| Sandraaaaaa a răspuns:

Nokiahappy