| Lavy a întrebat:

Care firma de telefoane este cea mai buna? Nokia, samsung sau lg?

9 răspunsuri:
| nashu40 a răspuns:

Cu siguranta celel mai bune sunt de la Nokia

| Mihaela_3187 a răspuns:

Dupa parerea mea cea mai buna firma e Nokia

Răspuns utilizator avertizat
| kiss44ever a răspuns:

Eu votez pentru Samsung...deoarece am un telefon de 3 ani.si nu l-as schimba pentru nimic in lumee! P.S.:Nu l-am reparat niciodat, ei acum depinde si cum il intreti! unele sunt chiar f. sensibile!

| AndreChan a răspuns:

Nokia, dar si samsungul tau e bun!

| razvan96boss a răspuns:

Lg neaaaaa...samsung poate...nokia clar cel mai bun

| Kidutsul a răspuns:

EU sunt pentru Samsung. Am un Samsung de 4 ani si nu mi-a facut niciodata probleme deci Samsung

| adinuta_6884 a răspuns:

Nokia nu ca aspect dar ca inteligenta e nr 1!

| StarGirl_4928 a răspuns:

Buna! Dupa mIne cred ca firma cea mai buna de telefoane este Nokia pentru. ca eu am avut un telefon Nokia si m-a tinut 4 ani! Dupa mine cred ca Nokia acum si Lg si Samsung sunt bune am avut un LG dar doar 2 ani m-a tinut! Acuma depinde ce doresti si tu! Sper ca ti-am fost de folos! Multumesc! La Revedere!