| gabi115 a întrebat:

Ce firma de telefoane este mai buna? LG SAU SAMSUNG?

4 răspunsuri:
| Biu a răspuns:

Eu iti recomand LG.

| TheToxicNightmare a răspuns:

Samsung e mai bun

| Marynna a răspuns:

Mai, eu sincer nu am avut Samsung, dar am avut 3 sau 4 LG-uri, si sa stii ca sunt bune.bateria tine in jur de 2-3 zile, pozele sunt bune, singura problema e ca ii mai sare bateria cateodatablushing

| deadea23 a răspuns:

SAMSUNG clar.
Iti zic eu am avut 2 telefoane lg.primul m-a tinut mai mult pentru ca era din alta tara. Dupa am avut LG ks360 si mi s-a spart de 3 ori display-ul.
Prietenul meu are SAMSUNG de aproape 2 ani (cu touch) si bateria tine pana la 5 zile.deci crede-ma ca e mult mai bun.