| juninho07 a întrebat:

Care joaca pe Lookerz.com siteul acela cu ptz! Mie nu imi merge sa intru pe site pentru ca imi apare o chestie cu update for flash player, am incercat toate versiunile de flash player dar tot nu merge sa intru pe site. A mai patit cineva asa? Daca da cum a rezolvat problema? Ce trebuie sa fac sa pot sa Jok? App a castigat careva pe Lookerz? Ee teapa? sau e adevarat?

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba nu e teapa...si e chiar tare faza...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa iti trimita cineva din prieteniitai o invitatie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E adevarat eu am castigat laptop e adevarat ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-a id meu claudiu_chivu_96 si iti dau eu invitatie pe lookerz!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mars ma ca nu vreau invitatie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai anonimule mars sa ii zici lu mata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

****i rasa in gura anonimule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe tine te injurai ba ala care nu vrei invitatie f****i mortii matii