| Cucuriguuu a întrebat:

Am o problema cu Youtube-ul. Cand intru pe orice video se incarca (apare acel marcaj grafic pe mijloc cu un cerc-loading) dar nu porneste,iar apoi imi da o eroare si ma roaga sa incerc din nou,insa oricat as incerca nu merge.

Am cautat pe diverse forumuri solutii (forumuri din afara) si nu reusesc sa-i dau de cap.
Am vazut ca reusise cineva sa rezolve problema (o intrebare tot pe TPU) si el era abonat la RDS si avea niste setari (eu nu le am).

Flash Player-ul ul am la ultima versiune,la fel si Java am incercat si cu HTML 5, nimic.

Poate a mai patit cineva asa si a rezolvat cumva.

Va multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Luiz369 a răspuns:

Am avut si eu aceeasi problema dar am upgradat adoobe flash player si a mers, iti urez noroc.