| UrsuletzMicutz a întrebat:

Care stie ceva de faimosul,, virus" care schimba statusurile?laughing Daca da cum fac sa scap de el?laughingE chiar enervant. Funda?big grin

Răspuns Câştigător
| Magnific a răspuns:

Nu e virus e un simplu stite asta e http://www.ymland.com/status-changer/ si tu poti schimba celor care au yahoo 11 sau 11, 5, sa rezolvi e simplu te duci la ignore list si bifezi prima optiune

| blackangel95 a răspuns (pentru Magnific):

Si cand intri pe site ca sa poti sa schimbi statusul ce trebui sa scrii unde scrie captcha? k orice scriam eu imi spunea invalid captcha.:*

3 răspunsuri:
| oannii a răspuns:

Nu e un virus, e un prost care tocmai a descoperit internetulwinking. te duci sus la Messenger > Preferences >Ignore List > si bifezi casuta aceeia cu " Ignore anyone who is not my Yahoo! Contacts. ". sper ca reusesti si ca te-am ajutat :*

| Magnific a răspuns (pentru oannii):

Prostul ala care a descoperit internetul, a facut ravagi pe mess si mai mult ca sigur si tiewinking

Întrebări recente