| Alone_1992 a întrebat:

Cineva imi schimba statusurile? Cine e si cum rezolv?

13 răspunsuri:
| Aesir a răspuns:

Solutia este urmatoarea: te duci la yahoo messenger in preferences, chat si bifezi asta: ignore chat invitations happy

| andrei213 a răspuns:

Pe tine te intereseaza de cum faci sa nu-i mai schimbe cineva status si unu da linkuri cu adidasi si gunoaie asas cevaoh go on

| DuLcyK a răspuns:

Si unei prietene de-a mea i se intampla la fel si pune numai statusuri obscene sad.nu as putea sa explic chestia asta.

| alexpaul1986 a răspuns (pentru DuLcyK):

Yahoo poate schimba un status daca este raportatwinking.

| msdro2 a răspuns:

Vă credeţi mari şmecheri daca schimbaţi un status sau ce? Yahoo a postat ca in 12 ore apare un patch anti-distriber! Pană atunci ca să vă securizaţi, parţial anti-status changer, dati la Yahoo, dupa aceea la "Messenger" > "Prefferences" > "Ignore list" si faceţi exact ca in poză http://easycaptures.com/fs/uploaded/635/2935520422.jpg te rog frumos dai mass ma departe, sa afle toti

| HARDYteam2001 a răspuns:

Trebuie sa ai 100 raspunsuri

| alexpaul1986 a răspuns:

Depinde de continut, yahoo ar putea face asta daca violezi termenii si conditiile.

| kytsi a răspuns:

Si mie mi se intampla nu stiu cine inainte sa ti se schimbe ati apar niste id-uri nup ai grija ce fel de status ati pune?

| Adee17 a răspuns:

Dai la Yahoo, dupa aceea la "Messenger" > "Prefferences" > "Ignore list" si faci exact ca in poză http://easycaptures.com/fs/uploaded/635/2935520422.jpg

| Adee17 a răspuns:

Dai la Yahoo, dupa aceea la "Messenger" > "Prefferences" > "Ignore list" si faci exact ca in poză http://easycaptures.com/fs/uploaded/635/2935520422.jpg Funda?:o3