| andreiiiii1998 a întrebat:

Care sunt cele mai bune proteine pentru cresterea in masa musculara (sunt foarte slab si fac sala de 6 luni)?
doar raspundeti-mi la intrebare va rog, fara morala.
funda happy happy

5 răspunsuri:
| bfdzizu a răspuns:

Poti incerca si pe http://www.suplimentesport.ro/

| MightyHawk a răspuns:

Lasa tu proteinele... daca esti slab incearca sa cresti in greutate ca sa ai ce arde in timp ce tragi de fiare. Mananci ceva mai mult fata de mesele tale obisnuite, cat despre proteine incearca pe http://www.pronutrition.ro/......musculara/

| Cosmin86 a răspuns (pentru MightyHawk):

Tu i-ai recomandat weight gainere si creatina, NU proteine.

Imi place ca toti vreti proteine, dar habar nu aveti ce sunt si recomandati CU TOTUL ALTCEVA.

Intai invata sa mananci si apoi te gandesti la suplimente.

| Georgemy9 a răspuns:

Du-te la farmacie si ia-ti proteine si vitamine. Nu gasesti proteine speciale! Si du-te la un nutritionist... Funda?

| Cosmin86 a răspuns (pentru Georgemy9):

De ce sa nu gaseasca proteine speciala? si ce naiba farmacie are proteine?

raspuns TAMPIT + "Funda?", cat de PENIBIL