| LoveMusic a întrebat:

Care sunt sporturile voastre preferate? love struck
Mie îmi place: voleiul, înotul, dansul, fittnes-ul/aerobic-ul;
Vouă? :*

17 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Imi plac mult handbalul, tenisul si fotbalul.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Inotul.
@ Vad ca avem "specialisti " in a da voturi " stupid ''. Cine ii depisteaza sa ii raporteze.

| Razvan a răspuns:

Tenisul, bashetul si golfulday dreaming

| Farcas a răspuns:

Voley, Inot si Atletism

| madalicious a răspuns:

Volei, dans, fitness, handball,; x si baschet. La scoala nu prea avem evenimente cu dansuri, si de aceea astazi m-am inscris la baschet azi cand a facut dna profesoara lista uraaa.; x; x; x; x;

| LoveMusic explică:

Hei. de ce dati voturi stupid, ca sa va aflati in treaba?
Vedeti ca puteti fi raportati!

| RainDrop a răspuns:

Freerun.As vrea sa fac ca personajul principal din mirrors edge laughing
oricum, ma antrenez zilnic aproapewinking

| Alisa a răspuns:

Fotbal, volei, handball (astea le-am si practicat), inot si fitness (le practic acum)

| Ana a răspuns:

Mie imi place dansul big grinlove struck

| mary a răspuns:

Mie imi place mult handbalul pentru ca am facut si in scoala generala foarte mult. dar nu il iau ca pe un sport serios pe care il practic. e doar un hobby.happy

| JustForFewSeconds a răspuns:

Mie imi place mult HANDBALUL si de aceea practit acest sport in fiecare zi! Imi place si inotul si dansul foarte mult happyhappyhappy

| Sperietoarea a răspuns:

Mie imi place:inotul, fotbalul si datul cu sania.

| KoWalSky a răspuns:

BaSket, trial bike, parkourwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place sa dansez, inotul si tenisulwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place foarte mult sa dansez... happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Volei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Volei, badminton