| RubikSD a întrebat:

Cartile de hoc Bicycle Standard (Sau Rider Back) sunt bune? Adica, aluneca bine, sunt "fiabile", etc?

4 răspunsuri:
| RubikSD explică:

Si care vi se pare cel mai bun pachet?

| LoCKeR a răspuns (pentru RubikSD):

Depinde de preferinte... eu am un bicycle standard si am comandat de curand un pachet guardians... despre ele pot zice ca sunt extraordinare am vazut la altii si sunt grozave. Cel mai bun pachet cred poate fi Bicycle Ghost, Guardians, Archangels sau Golden Edition.

| YONTU a răspuns:

Sunt foarte bune. Poti sa faci niste trucuri excelente cu ele... Eu am BCC si ti le recomandhappy
O seara buna!

| cammm a răspuns:

Da sunt bune, mai ales la inceput. Cu timpul o sa isi piarda din alunecare.

Se vede diferenta intr un pachet bicycle si unul de alta marca