| nustiunustiu a întrebat:

Cartile lui Dan Brown merita citite? Ce carti credeti ca sunt bune de citit la varsta de aproare 14 ani (actinue, stiinta, S.F...)?

3 răspunsuri:
| alexxp26 a răspuns:

Am 13 ani si am citit toate cartile lui Dan Brown. Nu cred ca voi gasi un autor mai bun vreodata. Sincer altceva nu citesc. Astept sa apara `Infernul` in august 2013

| yulya25 a răspuns:

De exemplu mie imi plac cartile lui Ion Luca Caragiale.Mie imi place foarte tare caretea,, Momente si schite". Poti sa o incerci daca vrei, nu este foarte scumpa, eu am dat pe ea doar 8 lei.

| nustiunustiu explică (pentru yulya25):

Si mie imi place Caragiale...am cartea "Momente si schite", "Teatru" si "Nuvele si povestiri" scrise de el.