| loveusa a întrebat:

Cat costa un bilet de avion pentru perioada iulie-august (low cost-blue air, wizz air):

(pret eestimativ in euro, pret aproximativ)

Franta, Paris

Marea Britanie, Londra

Canada, Quebec

SUA, Los Angeles

Germania, Berlin

(dus, dus-intors -specificati pentru ce tara si da e dus sau dus-intors)! Dau Funda! Si cand de repede se elibereaza viza pentru SUA si green cardul pentru SUA?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| loveusa explică:

Eu va cer ceva si voi imi ziceti altceva vreau sa-mi ziceti voi nu sa intru eu

Răspuns utilizator avertizat
| loveusa explică (pentru megamind03):

Dupa ce ti-am dat funda mai si comentezi am vrut sa stiu un pre t stimativ dee la voi nu dupa alte siteuri pentru eu intru des pe esky.ro si am vrut sas stiu daca stiti voi preturi mai mici

| loveusa explică (pentru megamind03):

Mai ales ca trebuie sa pun aceeasi intrebare de 10 mii de ori ca sa mi se rapsunda

Răspuns utilizator avertizat
| stefangs a răspuns:

Cauta pe site-ul asta www.vola.ro gasestii cele mai ieftine bilete selectezi cate persoane vrei destinatia si iti da pretul de la toate companiile. Funda?

| bondockel a răspuns:

Poti cauta pe situl wizzair.com acolo gasesti cele mai mici preturi.