| just|breathe a întrebat:

Cat de frumos e afara! As vrea sa evadez din casa si sa plec departe, departe de oras sa ma plimb in natura, intr-un loc pustiu. M-am saturat pente cap de scoala care imi produce stres in fiecare zi.Cine se ofera sa mearga intr-o statiune de litoral? E atat de frumos, acum primavara-e pustiu sunt numai localnicii, e liniste admiri marea, te plimbi...Off...in momentul asta as iesi pe usa. dar nu am cu cine sa merg sad.

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mare? Nuraised eyebrows
Hai mai bine la munte. E bestiala privelistea de pe varf
Marea e mereu schimbat-oare pe cand muntele ramane mereu aceeasi urias care era si acum 100 de anihee hee
Acum vine vacanta de Paste si evadam toti in naturatongue

| LuS[z] a răspuns:

Nu esti singura... dar trebuie sa mai asteptam pana de Paste

| just|breathe explică:

@harciog ce vrei sa zici? fi mai explicit; am 16 ani fara cateva luni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am doar 11 ani nu stiu sigur daca te pot ajuta, dar am o idee! vorbeste cu un prieten mai apropiat.Ai incercat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur n-ai 15 ani? Adeca ai mai multi ani?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai ca merg eu daca tot e atat de super afara!big grin Si mie imi plac plimbarile in natura.Asa ca let's go!hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie ca tinesad