| Cristian2003 a întrebat:

Cat de mare este salariul unui actor,al unui avocat, al unui procuror, al unui judecator si al unui manager?

6 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Ca magistrat (procuror sau judecator) iesi cu 6400 ron salariu odata cu definitivatul la INM. ca avocat primii 10 ani pana ai clienti e mai greu, pe urma daca esti bun si ai procese poti face usor peste 50000 euro pe luna. dar trebuie sa fii bun, nu gluma. ia ca exemplu pe Ion Neagu. fiul sau are un bentley de peste 150000 euro...deci in justitie are balta peste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În România? Toţi cei menţionaţi de tine mai sus, iau la fel de mult ca un taximetrist din SUA.

| JohnnyBi a răspuns (pentru anonim_4396):

Cand ma duc la New York sper sa dau de tine atunci. daca urasti atat de mult vagauna asta de tara ce mai cauti aici?

| anonim_4396 a răspuns (pentru JohnnyBi):

Cine spune că sunt în România? JohnnyBisexual, tastezi fără să gândeşti.

| JohnnyBi a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci culegi capsune straine. patetic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru JohnnyBi):

Iar tastezi fără să gândeşti, dar măcar ştii tasta, ai progresat, felicitări.