| Cookieandcream a întrebat:

Cat de mult poti sa te ingrasi intr-o saptamana (daca mananci tot ce doresti)

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Vrei un răspuns la limita absurdului sau ți-ai propus tu ceva?

| BarbieGirl13 a răspuns:

Depinde de cate calorii mananci. Daca in general mananci 2000 de calorii pe zi(ceea ce e normal si majoritatea persoanelor in crestere mananca atata), ar trebui sa mananci 5500 de calorii(ceea ce e foarte mult) intr-o zi ca sa te ingrasi o jumatate de kg. Deci intr-o saptamana cam 4 kg.

| SebastianXeno a răspuns (pentru BarbieGirl13):

Eu sunt de 6 zile la spital și am mâncat doar prostii sad Câte 4000 de calorii pe zi. Abia mâine plec sad M-am pus pe cant și m-am îngrășat doar 1 kg?

| Stefan_Gordu_1998 a răspuns:

Depinde de arderile tale, daca stai bine cu ele nu o sa te ingrasi prea mult dar daca sunt mai slabute poti sa pui si 3-4 kg.