| Soryn14 a întrebat:

Cat timp acordati pentru refacerea muschilor? intrebare pentru cei care merg la sala.

3 răspunsuri:
| MenCool a răspuns:

Asculta mai bine lasate de sala... tu crezi ca iti lucrezi muschi dar de fapt ti distrugi, dar cum vrei u a fost doar un sfatbig grin

| OzVrajitorul a răspuns:

Dua sau trei zile depinde ce grupa de muschi lucrezi. Sper ca nu ai 14 ani si faci sala...

| Dexteo a răspuns:

Pa de exemplu ia zilele luni-miercuri-vineri.in fiecare din aceste zile vei antrena alta grupa de muschi. o anumita grupa va avea timp o saptamana de refacere. Dar daca vrei sa ai un rezultat mai rapid si faci exercitiile in exces atunci ai grija ca macar 2 zile sa ii lasi muschiului sa se refaca.