| carla2010 a întrebat:

Cate carti cititi pe an? Eu ma chinui sa citesc 16 carti pe an, dar rar trec de 10.

Răspuns Câştigător
| Madalina285 a răspuns:

Nu am un numar fix de carti pe care le citesc pe an, dar, de la inceputul lui 2011 si pana in prezent an citit 7 carti.Acum tu nu trebuie sa citesti doar asa ca sa mai pui o carte in -palmares-, trebuie sa le citesti daca iti plac si te pasioneaza.Mult succes in a citi cat mai multe carti pana la sfarsitul lui 2011!

7 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Pai...Nu le numar laughing
Citesc cate vreau.Nu vreau sa bat un record si asa vara trecuta tot la biblioteca am fost toata ziua laughing
Cred ca vara trecuta am citit cele mai multe cartii.
Anul acesta am citit vreo 11 cartii. Dintre care 2 online big grin
Am citit mult cand am fost la bunica in vacanta deoarece nu aveam net laughing

| さいゆき a răspuns:

Nu stiu exact ca nu am stat sa le numar.
Oricum in jur de 2-3 pe saptamana. Depinde de ce chef am si daca am ceva bun de citit.

| RoXxy a răspuns:

Poi eu citesc romane destul de lungi si nu vreau sa bat recorduri sau sa citesc un anumit nr de carti pe an.Pur si spimplu citesc atunci cand simt nevoia si nu le numarlaughing
cheryybloosomm-cred ca tu citesti carti pentru copii de clasa a2a de citesti 100 pe anlaughing
Annalina99-ba da, chiar esti amatoarelaughing

| Annalina99 a răspuns:

Omg:O Eu citesc vreo 7-8. Nu mai mult.Nu prea sunt amatoare de citit

| cheryybloosomm a răspuns:

Cam 100 citesc pe an(serios zic)
ca citesc cate 5 pe saptamana.big grin

| KyssOana a răspuns:

Eu am de citit 10 intr-o vara dar citesc dublu.frate cultivaterolling on the floor infine cititul nu e pasiunea tuturor nu? happy lasa nu-i nimic vei citi mai multe daca citesti ce-ti placehappy baftawinking

| fanMJ4ever a răspuns:

PAI EU CITESC CAM 10 PE AN sau 15, depinde de starea mea de suflet. daca nu prea iti place fa altceva ce te relaxeaza.pup. sper ca raspunsul meu sa te ajute