| anonim_4396 a întrebat:

Cate raportari trebuie sa aiba o persoana pe facebook care a copiat o celebritate ca sa i se stearga contul?

Răspuns Câştigător
| DeKoniec a răspuns:

Asta este neputinta, neputinta de a atinge propiul tel in viata, si se foloseste de altii fie ei vedete, rude sau altii... no' mai baga in seama, nu merita, daca ar fi sa ii luam pe toti la bani marunti, ar trebui sa schimbam lumea.
P.S=Daca tu esti poza, esti frumoasa.

4 răspunsuri:
| giucu a răspuns:

Buna, nu stiu sigur dar trebuie sa aibaa ceva raportari dar ce s-a intamplat?

| RebelaEmo a răspuns:

Cunosc o pers. pe facebook care a copiat o vedeta. Selena Gomez. Si cica ea spune ca stie romana... din astea.

| DeKoniec a răspuns (pentru RebelaEmo):

Fata isi doreste prea mult sa devina vedeta?

| RebelaEmo a răspuns (pentru DeKoniec):

E o copiatoare... are un id cu biancabii***0@yahoo.com ( Nu ii spun tot id-ul ) si cica a spus ca asta este id-ul unei prietene si i l-a dat ei...

| DeKoniec a răspuns (pentru RebelaEmo):

Asta este neputinta, neputinta de a atinge propiul tel in viata, si se foloseste de altii fie ei vedete, rude sau altii... no' mai baga in seama, nu merita, daca ar fi sa ii luam pe toti la bani marunti, ar trebui sa schimbam lumea.
P.S=Daca tu esti poza, esti frumoasa.