| Scarlett011243 a întrebat:

Cati ati fost la tabara Christos pentru Romania 2012?

11 răspunsuri:
| sniper2998 a răspuns:

E "Hristos" dar nah...

| Scarlett011243 explică (pentru sniper2998):

E in engleza daca nu stii happy

| sniper2998 a răspuns (pentru Scarlett011243):

Nu stiam...:s:s deci esti catolica?

| Scarlett011243 explică (pentru sniper2998):

Nu sunt catolica.
Dar de ce ai raspuns daca nu ai fost in tabara?

| sniper2998 a răspuns (pentru Scarlett011243):

Eram nedumerit de ce ai scris "Christos" ca e "Hristos" si in plus daca e pentru Romania de ce e in engleza? laughing Ciudate sunt caile Domnului, dar mai ciudate sunt ale romanilor...

| Scarlett011243 explică (pentru sniper2998):

Mai bine pastrai pentru tine.Eu am pus intrebarea pentru cine a fost in tabara

| sniper2998 a răspuns (pentru Scarlett011243):

Indiferenta face crima... m-am gandit ca e mai bine sa iti atrag atentia cand gresesti decat sa te las sa gresesti in continuare si francezii, ungurii, rusii, etc. sa rada de noi si de tara noastra

| Scarlett011243 explică (pentru sniper2998):

Dar cu ce am gresit?
?

| sniper2998 a răspuns (pentru Scarlett011243):

Daca nici acum nu stii cu ce ai gresit... noi suntem tara ortodoxa... se scrie Hristos si nu Christos, acum ai inteles, asta ai gresit, tu nu ti-ai dat seama dar un ungur daca vedea greseala radea in mintea lui "ce varza frate, sa nu stie macar ca se scrie Hristos si culmea, de mic romanului e bagat pe "teava" religia ortodoxa dar e atat de prost incat nu ii intra in cap"

| Scarlett011243 explică (pentru sniper2998):

Auzi, daca nu ai fost in tabara nu trebuia sa zici nimic, si nici sa ma corectezi tu, ca deocamdata nu e nimeni in masura sa critice
Problems?
Eu asa am vrut sa scriu.

| sniper2998 a răspuns (pentru Scarlett011243):

laughing Acum nu imi mai pot spune parerea sau ce?