| anonim_4396 a întrebat:

Cati dintre voi stiti sa inotati?batting eyelashes

22 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Si eu stiu.Nu am stil, dar ma descurc.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu stiu happy Si chiar foarte bine.winkingAsta pentru ca de cand eram mica imi placea apa si mai ales sa inotbig grin
Daca ai curaj si vointa vei reusi imediatwinkingSi mai ales daca iti place apawinking

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Si eu stiu! Doar stau pe malul Dunarii!

| hândel a răspuns:

Ar fi culmea la 2 pasi de mare sa n-am habar sa-nnot.hee hee

| Elly4all a răspuns:

Eu nu stioustraight face. poate m-o salva si pe mine un salvamar chipessmug

| Brigitta a răspuns:

Eu stiubig grin De cand eram copilaslaughing
Si am si salvat pe cinevabig grinbig grinbig grin

| sorin a răspuns:

Eu

| Haydee a răspuns:

Am reusit vara trecuta in piscinabig grin
Pot inota 7 metri... ii mult nu? Dar imi placelaughing

| frida0purple a răspuns:

Eu nu pot. mi-e frica de apa rau.nici pluta nu pot s-o fac.

| Crisu_8081 a răspuns:

Eu cica stiu sa innot...cat de cat... uneori ma mai si scufund fara sa vreau, de zici ca-s Titanicullaughing

| Lary a răspuns:

Eu si inotatul suntem paraleli...am incercat vreo 4-5 zile cat am stat la mare sa inot...bineinteles cu colacullaughingdar nu am reusit.

| zeeeeeex a răspuns:

Eu stiu sa innot... Problema e ca nu e greu deloc sa inveti sa innoti... ceea ce ii impiedica pe toti "neinnotatorii" sa invete este frica de apa... starea de panica care o capata cand sunt cu capul cu apa... Mult noroc si mai incearca si o sa reusesti!

| raisa1993maria a răspuns:

Eu, abia am invatat acum la 17 ani:p tocmai am terminat si eu inotul de initiere cu profesorul, ma descurc chiar foarte bine acum ma duc de 2-3 ori pe saptamana sa mai exersez

| eliza a răspuns:

Buna! eu nu stiu, aproape de mine e Ialomita (raul) si e cam murdara daca vreau sa inot trebuie sa ma duc la club sportiv ( dinamo etc) si nu stiu cand ca si mie imi place tare mult apa. poate la vara o s-a ma duc dar aoleu incepe SCOALA iac.pa pa!

| kitty_8919 a răspuns:

Io nu stiucrying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu reusesc deloc sa invat sa inot.de vreo 2-3 veri ma chinui sa invat si nu imi iese.adevarul e ca mi-e frica de apa, daca simt ca imi ajunge apa la nivelul gatului intru in panica si ma afund fara sa vreau in apa... ii datorez chestia asta unei matusi care m-a traumatizat cand eram mica, vroia sa ma scape de frica de apa si ma tot baga in apa si ma tinea cu capul la fundlaughingdatorita ei acum sufar si de o frumoasa claustrofobielaughingii si multumesc pe aceasta cale

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu stiu sa inot.happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Fostă înotătoare!
Ai nevoie de un profesor de înot?
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu stiu sa inot.

| oaiapufoasa24 a răspuns:

Eu stiu. Ca o broasca si ca un caine. laughing