| J0B0MAT a întrebat:

Stiti sa inotati? Daca da, de la ce varsta?

Răspuns Câştigător
| Foxyyyy a răspuns:

Am invatat singura, cand eram mica.

| J0B0MAT explică (pentru Foxyyyy):

Suuper.Bravo!

44 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu,dar as vrea sa stiu

| Doub a răspuns:

Nu ştiu, sunt praf.straight face

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Daca te arunc intr-un bazin de 2 m dai din maini pana inveti rolling on the floor.

| J0B0MAT explică (pentru anonim_4396):

Dar raspunde si tu la intrebarea mea daca tot ai benevoit sa apari p-aici big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru J0B0MAT):

Chiar daca in ROmania locuiam in Constanta ( la mare ) nu stiam sa inot, faceam doar pluta. Vara asta m-a invatat prietena mea sa inot laughing

| J0B0MAT explică (pentru anonim_4396):

Bine ca ai specificat in paranteza laughing)De baieti care au invatat fetele sa inoate am mai auzit, dar de fete care sa invete baietii, din pacate nu.Pana acum.big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru J0B0MAT):

Eh ce sa faci, lumea prea s-a invatat ca fetele nu stiu nimic si e idiotesc asta. Am vazut comentarii de genul " invata de la el, invata d e la el, lasa ca te invata el " ca de mai aud pe unu asa ii scot ochii cu furculita laughing

| J0B0MAT explică (pentru anonim_4396):

Si cu asta suntem doi laughing

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

BĂăăăăăi, vrei să mă omori?laughing) Mă scufund.laughing)))

| J0B0MAT explică (pentru Doub):

Las' ca te salvez Eeeeu! laughing)

| Doub a răspuns (pentru J0B0MAT):

Mersi, mersi că nu mă laşi să mor.laughing

| J0B0MAT explică (pentru Doub):

Da ' nu te las nu te las nu te laaaas.laughing))

| Doub a răspuns (pentru J0B0MAT):

rolling on the floor)))))))

| J0B0MAT explică (pentru Doub):

winking

| anonim_4396 a răspuns (pentru J0B0MAT):

rolling on the floor de ce cred ca va duceti amundoua la fund

| J0B0MAT explică (pentru anonim_4396):

Probabil pentru ca ai fost traumatizat laughing)

| OoBunnyoO a răspuns:

Da, de la vreo patru, cinci ani. Taica-miu a facut inot de performanta, iar maica-mii ii este frica de apa. Asa ca nu prea aveam sanse sa scap de gura lor.

| J0B0MAT explică (pentru OoBunnyoO):

Aaaa, deci tu nu voiai sa inveti: )))

| OoBunnyoO a răspuns (pentru J0B0MAT):

Nu. Uram sa stau in apa. laughing Nici acum nu prea imi place, mi se pare mai mereu prea rece. laughing

| Lawliet14 a răspuns:

Nu stiu. happy A depins si n-a depins de mine in cea mai mare parte.

| drogh a răspuns:

Logic că ştiu să înot. Ca toporul la fund laughing

| J0B0MAT explică (pentru drogh):

Ai un stil apartelaughing)

| alexandrualind a răspuns:

Eu stiu de la 10 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, dar stiu sa ma inec. Se pune? laughing

| J0B0MAT explică (pentru anonim_4396):

Se pune da' nu aici, la ineclaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu știu să înot. de la ce vârstă? de când m-am născut laughing

| J0B0MAT explică (pentru anonim_4396):

DACA DA, de la ce varsta laughingAcum eu ce sa fac, sa-ti dau fundita pentru ca ai raspuns si in plus?laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru J0B0MAT):

nu, dă la alții mai săraci laughing

| J0B0MAT explică (pentru anonim_4396):

Ce suflet generos ai! laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru J0B0MAT):

așa trebuie. eu am plecat să mă culc cu patul laughing ieși și tu, e târziu, iar mâine te duci la școală, sau servici, sau îți vine pensia.

| J0B0MAT explică (pentru anonim_4396):

Niciuna din toate astea laughing. Patul e cel mai bun sa te culci cu el!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*Stiti sa inotati?*
Nu încă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ajunge un om la o varsta de peste 12 ani fara sa invete sa inoate e un mister pentru mine... Parinti inconstienti!

Dar macar voi duceti-va si invatati sa inotati daca nu au facut-o ai vostri, nu stii niciodata cand te vei lovi in viata de o situatie in care va trebui sa inotati si va veti duce ca niste bolovani la fund pentru ca ati fost prea putori ca sa va duceti de doua ori la o piscina...

| J0B0MAT explică (pentru anonim_4396):

Multumim pentru sfaturi, da' raspunde si la ce am intrebat eu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru J0B0MAT):

De pe la 7 sau 8 ani, am fost la mare cu ai mei si nu prea mi-au dat de ales.

| J0B0MAT explică (pentru anonim_4396):

Bine au facutwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru J0B0MAT):

Nu avea cum sa faca pe desptupul si dupa sa zica ca a invatat dupa 12 ani. degeaba l-ai mai intrebat laughing

| J0B0MAT explică (pentru anonim_4396):

Hai maaaa, doar pentru ca tu nu stiai...: )))
Si nu l-am intrebat, i-am cerut sa spună!

| YoBuDy a răspuns:

Salut,

Nu stiu din pacate, dar nu e timpul pierdut big grin

| Sarcopt a răspuns:

Undeva la vărsta de 11 ani, oricum am iubit apa de mic happy

| SNAKECOM a răspuns:

Eu cat de cat stiu 3 metri. xD
Am invatat vara asta cand am fost la mare.La hotelul la care ne-am cazat a avut piscine de 2.70 metri adancime si lungime pai 40 metri, in fine a fost destul de greu sa ma obisnuiesc cu apa dar si imi placea.Eu am 12 ani fac 13 in Ianuarie. :o Fundita?/ happy

| salviaplath a răspuns:

Da,cam de prin clasa a patra, desi nu sunt sigura.

| Bitcari_Roberto_1996 a răspuns:

Da pot... pot de pe la vreo 12-13 ani da amu am 16... nu e greu dar trebu sa ti dai silinta. '''