| Lucyus_8602 a întrebat:

Stiti sa inotati? Dar sa salvati o persoana de la inec?

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Spre rusinea mea desi sunt zodie de apa habar nu am sa inot.Am o teama inexplicabila de adancimea apeiI don't want to see

| Lucyus_8602 explică:

Anonim, ai fost tare mi-a placut raspunsul! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu salvez de la inec dar numai pe la fund.La suprafata nu pot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu sa inot laughing)
Dar e o parte buna la asta laughing)
Ca sar baietii sa te salveze laughing
Cand eram mai mica era sa ma inec, si dupa ce eram ingrozitor de speriata vine si fat-frumos pe sub apa si imi iese in fata frustrated, al naibii baiat dragut waiting laughing, ma speriat in ultimul hal.
Da s-a terminat cu happy end \dancing ...primul prieten in clasa a 3 a laughing.