| Me_5216 a întrebat:

Ce accidente/intamplari amuzante vi s-au intamplat atunci cand erati micutzi?

Funda la cele mai amuzantabig grin

13 răspunsuri:
| Iuliaana a răspuns:

Cand eram mai mica am alunecat pe parchet brusc si am cazut cu totul, si erau mai multe persoane in jurul meu, au inceput sa rada dar nu m`am suparat, se mai intamplahappy

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Eram intr-un parc si am dat toate leaganele /hintile cum sa le zic si una nu am vazut si mi-a dat direct in cap a fost destul de dureros.

| AidaAmaranta a răspuns:

MI-a zis mama sa o sun pe tata unde a pus prelungitorul( vroia sa aspireze) ok... tata era la ceva sedinta mare; eu il sun, si nu stiu la ce m-am gandit in momentul acela, ca in loc de prelungitor i-am zis " Tata intreaba mama unde ai pus prezervatuvul " straight face.

| Ana_8420 a răspuns:

-am cazut in cap cu premergatorul

-am aruncat mancarea intre cuptor si dulap ca sa para ca am mancat tot

-am alergat dupa un caine pana am cazut in cap.

-m-am bagat sub cearceaf si i-am spus mamei : " Nu e nimeni aici! Caut-o pe Ana in alta parte!" iar cand m-a dezvelit eram in rochia ei de petreceri big grin.

| deniiiii234 a răspuns:

Eram cu varul meu la bunici. Bunica avea o pisica si noi am vrut sa ii dam sa manance.Si am luat noi frumos o cutie de margarina(goala) in care am pus numa paine.laughing Aveam si niste lapte, da de ce sa ii mai punem?
Si vine mami si ne zice: Ce faceti, umflati pisica cu paine goala?
Noi: Nu mai punem si laptele, de necaz mananca si paine goalalaughing

| Ochiialbastrii a răspuns:

Paithinking eram mica si m-am strecurat prin spatele canapelei si am adormit in spatele coltarului cu o patura si un ursuletz love struck Mama intrase in panica rolling on the floor si striga dup mine: stefiii. stefiiii. stefiiiiiiiiiiii rolling on the floor si nu auzeam nimica laughing Pana la sf ma gasit tata laughing

| nosferatu a răspuns:

Am cazut in mana si mi-am rupt piciorul. laughing

| AnTiBioTic a răspuns:

Aveam o floare inalta de casa, un ficus, pe care l-am taiat deoarece statea indoit. eu l-am taiat si i-am pus tulpina inapoi in pamant pentru a sta dreapta.big grin si la accidente tot asa, cand eram mic aveam tendinta sa ma urc in picioare pe scaun si de fiecare data cand ma urcam in piciare pe scaun cadeam jos de mai multe ori in capbig grin. sau pe la vreo 5 ani am dus o revista porno in casa si m-au prins parintii laughing, bine ca eu nu stiam ce arata revista aia.big grinlaughing

| ColOreDdrEaM a răspuns:

Am căzut în cap cu premergătorul laughing

| alexH a răspuns:

M-a calcat trenul. Numai am picioare. Am facut si accident de masina, in care mi-am pierdut o mana. Am cazut si mi-am spart dintii, mananc cu paiul.
Amuzant, nu?

| cristi8252 a răspuns:

big grin la 4 ani jumate am mers la un cazino si am jucat la masinute 10 mii.

cand eram mic, in spatele blocului meu erau tot felul de chestii aruncate si eu legam un magnet de o sfoara si trageam diverse lucruri in sus. odata din cauza vantului a intrat magnetu pe geam la parter si am tras un casetofon laughing.

| ramona420134 a răspuns:

Cand eram mica am mancat dero, am baut treaba mica de catel, am baut spirt, am mancat sapun, si am adormit de cateva ori in cutia de la un televizor ca eu eram mica