| alexaly11 a întrebat:

Vine dau o petrecere de Halloween :X, la scoala, si as vrea sa ma ajutati si pe mine cu niste jocuri, sau activitati pe care le putem desfasura impreuna cu colegii. asa avand legatura cu tema petrecerii... sau orice activitati sa ne putem distra :X. Fundissaa :X:X:X pentru cel mai bun rasp

2 răspunsuri:
| bigsy a răspuns:

Puteti puna intr-un vas apa si cine prinde un mar sa castige. [ adica primul care prinde]. puteti manca pizza. suc. de toate. puteti organiza coscursul " cel mai dragutZ costum ar serii / diminetZii/ dupa-amiezii". puteti face concurs" hai pariu k te fac de rusine [ adica te sperii eu pe tine]". jucatZy adevar sau provocare.cam atat. funditsAA?

| micheilla a răspuns:

Poi ai putea organiza un concurs cine face ce-l mai frumos dovleac, cine face un desen cu tema halloween.Si cam atat mi-a trecut prin minte...:d