| mihai186199 a întrebat:

Ce ai face cu 100.000$? Pur si simplu din curiozitate happy

10 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

I-as da la saraci! -Perfect, acum votati-ma ca presedinte al Romaniei, fiindca stiu ca romanii se induioseaza cand aud astfel de minciuni!-

| aliceinchains a răspuns:

Hmm... mi-aș lua chestii pe care le vreau și nu le am. Și m-aș duce prin diverse locuri, vreau să ajung în Norvegia, mi se pare genială țara. Îmi pare faină și Suedia și Finlanda.

| lolly a răspuns:

BUna eu cred ca i-as dona...Glumesc.
Mi-as lua o casa frumusica probabil prin America.Mi-as gasi unjob stabil, o piscina sa-mi fac..Si continue the lifehappy

Răspuns utilizator avertizat
| christinebubu a răspuns:

I-as pastra ca sa pot pleca cu iubitul meu la facultate...sa nu fim nevoiti sa ne despartim.as cumpara o masina, o garsoniera dragutsa, o parte as pastra si o parte as da parintilor.

| fyrelord a răspuns:

Eu i-as dona spitalelor, pentru ca vedeti si voi care e situatia in Romania...

| Amaterasu a răspuns:

Cica ati dona...Da, sigur. Mintiti de rupeti.De ce nu ziceti ca v-ati cumpara tot ce ati vrea si v-ati da mari ah? V-ati gasit TPU sa va dati smecheri.

| ForFun a răspuns:

As dona o parte la orfelinate.
Mi-asi cumpara o casa, masina.
Si as investi in ceva.
Stai prima data sa ii amlaughing)

| Samy1997 a răspuns:

As da la saraci ca si el numai ca el nu ar da daca ar avea, banii te duc pe calea cea gresita, bani nu aduc fericirea.

| anghilo4ik1 a răspuns:

Cred ca cel mai frumos ar fi sa te intrebi cum sa castigi 100.00 de euro pentru inceput si pe urma sa treci la 1000 de euro si tot asa.
Eu jumate din bani i-as investi intr-o activitate profitabila si jumate in locuinta mea.