| LetsPutASmileOnYourFace a întrebat:

Ce ai face daca ai avea 100.000 de milioane?

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Sincer, bani nu aduc fericireahappy
Degeaba ai bani de esti bolnav
Eu unul de as avea macar jumate din acei bani
Nu as pastra pentru mine pe toti
As dona la acei oameni care au copii bolnavi de nu pot avea posibilitate de ai face bine
Sanatate sa fie ca bani se fac Multi putini dar ies, e mai grav cand nu ies delochappy

4 răspunsuri:
| TheBiban a răspuns:

Mi-as modifica in totalitate scoala(sper ca te-ai referit la sume vechi)

| LetsPutASmileOnYourFace explică (pentru TheBiban):

Ma`m referit la [milioane ] adica 100 lei un milion deci...100.000 de milioane happy MULTI BANII! :Xlove struck:X laughingrolling on the floor

| radu02008 a răspuns:

Jumatate din bani la orfelinate aziluri de batrani iar cealalta pentru viitori mei copii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-as cheltui pe :
Vila cu piscina si de toate,limuzina (a mea si doar a mea), telefoane,ipaduri, laptopuri, haine si dulciuri :X