| Byby_8607 a întrebat:

Ce ai face dacă ai avea puteri?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

In primul rand m-as ocupa de dusmanii mei (i-as arunca pe toti in jungla sa ii manance animalele si sa moara de foame) apoi as face dreptate in Romania.

13 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Dar eu am deja "puteri" multe: am puterea de a munci, am puterea de a citi si de a ma dezvolta, am puterea de a reusi sa traiesc frumos fiecare zi, am puterea sa fac sport zilnic, am puterea sa invat lucruri noi...

| NoNaMe_7575 a răspuns:

Le-as folosilaughing

| adrian_4038 a răspuns:

Mi-as vindeca tatal.

| Anonimus905 a răspuns:

As zbura sa ma distrez si dupa as anihila toate scoliile si profesorii din lumebig grin

| Anonimus905 a răspuns:

As anihila toate scoliile si profesorii din lumebig grin

| ankadella a răspuns:

Eu aş vrea să zbor peste lumea asta rea, să mă fac frumoasă, să dau timpul înapoi! love struck

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Ce puteri? laughing Mie mi-ar place sa opresc timpul, sa am timp sa imi fac proiectul care trebuie sa-l predau peste thinking 2 orebig grin

| raluca0306 a răspuns:

Un singur lucru
As zbura! :Xlove struck

| katrina21darrell a răspuns:

As zburalaughing.M-as transforma laughing Bye.

| Shine a răspuns:

As citi gandurile oamenilor, as zbura si as fi invizibilalaughing

| D3eaa a răspuns:

laughing)da ce nu as face.

| al3xtheb3st a răspuns:

As face multe in special ce nu pot face fara ele de ex: as zbura sa zicem dar asta e doar una

| Baiatde13ani a răspuns:

M-as impaca cu fosta cu care am stat 4 ani :-