| deniii_7247 a întrebat:

Dacă pentru o zi aţi avea puteri, ce aţi face cu ele? :d

Răspuns Câştigător
| lunarwolf a răspuns:

As transforma lumea intr-una mai buna si as face toti oamenii fericiti, indiferent de ce si-ar dori.happy

7 răspunsuri:
| Florinaaaaaaaa a răspuns:

As zburalaughingas planta bani sa creasca in copacilaughingas face o magie sa imi apara toate hainele de firmalove strucksi as face lumea asta cat mai frumoasa! toti sa fie la moda.aaa si sa nu uit pe domnul presedinte l-as inchide intr-o camera neagra fara lumina si i-as da sa manance doar paine cu ceapa.cum mananca unii copii la care el nu se gandeste! funda pliz

| Muhteşem a răspuns:

Hmm daca as avea puteri pentru o zi, as face sa nu mai fie oameni saraci si bolnavi si sa avem un aer nepoluat.

| Amaliutss a răspuns:

Pai...prima data as vrea asa:sa imi ramana puterile aceste pana mor!
a 2:sa pot sa vad ce o sa se intample
a 3:sa fiu bogataaX!
am visuri maretsee da na`...blushing

| daydreamer a răspuns:

Depinde felul puterilor.Mie personal, mi-ar placea sa-mi scimb infatisarea. As experimenta asta o zi intreaga, iar la sf noptii ar fi tare sa raman in ultima forma big grin

| Fantasy a răspuns:

Le-as folosi laughing as deveni super-eroina b-)

| Andra_7621 a răspuns:

Mi-as schimba notele din telefon, as vrajii unii baietismug, as face sa ploua cu bani timp de un anlaughingas inventa o masina pentru mine si as deveni miss pe tot globulrolling on the floorviseee mariiilaughing

| Andra_7621 a răspuns:

Scz.notele din cataloghappy