| AndreeaG a întrebat:

Ce-ai face daca...maine te-ai trezi in trecut?

20 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Adică " Azi 12, mâine 5 ani "? M`aş juca cu păpuşile, la 5 ani nu te întrebi de ce viaţa e uneori în negru şi uneori în roz, cum mă întreb acum, la 12 ani. La 5 ani, principala preocupaţie e joaca, mâncatul şi... dormitul blushing

| Razvan a răspuns:

As fi fericitabatting eyelashes

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Cred ca as plange gandindu-ma ce va urma...si m-as bucura sa revad niste oameni. Depinde si cand...

| madalinutza a răspuns:

Mi-as repara greselilehappy

| Diiana232997 a răspuns:

Pai as repara greselile, nu le-as mai face.de multe ori am vrea sa ma intorc in trecut sa repar o gresealacrying. dar din pacate nu pot, nimeni nu poate.viata este ca un tren, merge mai departe ea nu-si asteapta pasagerii, cand trebuie sa plece nu sta pe ganduri nici 3 secundesad. din pacatestraight face

| RainDrop a răspuns:

Cat timp in urma
sa indrept greselile
daca ar fi inapoi in copilarie, m-as bucura a 2-a oara de ea!

| Dominicc a răspuns:

As incerca sa schimb viitoru

| arrriadna a răspuns:

As face ce faceam si in trecut! Acel trecut laughing Adica nu as aduce vreo modificare.

| Maia a răspuns:

M-as comporta normal, iar daca am facut vreo greseala in trecut n-as mai repeta acea greseala!

| mermadia a răspuns:

M-as bucuraaaaaaaaaaa!

| e m i l y a răspuns:

Ar fi de tot rahatul in orice caz :d...

| BiaJ a răspuns:

Poi eu sunt mereu in trecutlaughing parca am mai simtit acel momentstraight face

| simona_6231 a răspuns:

Pentru mine cred ca ar fi un haos in mintea mea, apoi as incepe incepe sa traiesc normal, sa repar greselile, sa am obortunitatile care de multe ori acum in prezent le-am dat cu picioru, si cam atatbig grin

| ady2607 a răspuns:

M-as duce la o agentie de pariuri, si as paria pe meciurile ale caror rezultat le-as sti dinainte de a se fi jucat. As verifica daca mai este vreo persoana ca mine, care retraieste trecutul. In principiu m-as comporta normal fara sa-mi pun intrebarea de ce mi s-a intamplat tocmai mie.big grin

| alessyca a răspuns:

Mi-as indrepta greselile

| LiaGore a răspuns:

M-as duce sa pun bilete la lotobig grinbig grin

| Aero_2277 a răspuns:

Asa mi se intampla si mie ca si →۵ ℓoℓℓд ♪ ♫ tЯyאאiЄ ۵← si eu uneori simt asta si parca pot controla lucrurile astfel incat sa schimb viitorul in favoarea mea, parca fara sa vreau stiu ce am de facaut stiu sa controlez foarte bine, ce inseamna asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca as sti ce urmeaza sa se intample, as schimba cursul intamplarilor. Daca nu, chiar n-am de unde sa stiu ca`s in trecut ci reactionez normal, traind viata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As incerca sa nu mai gresesc.

| CosminRo a răspuns:

Ce as face daca maine m-as trezi in trecut?! o intrebare grea...[robabil ca as incerca sa schimb lumea si as incerca sa retraiesc clipele care merita cu mai multa viatabig grinbig grinbig grinbig grin