| inna a întrebat:

Fetelor, daca maine v-ati trezi barbati, ce ati face? Eu daca m-as trezi barbat, cred ca ar ramane lumea fara un barbat.

Răspuns Câştigător
| imortal a răspuns:

Re all big grin, buna inna, chiar asa de rau ne urasti? "beibeee" crezi tu ca viata noastra e mai usoara decat a voastra, dar tare mi-e ca o sa ramai uimita c greu e in pielea unui barbat. aaa si sper ca nu ma iei cu faze gen "ca voi va chinuiti la nastere, voi nu mai stiu cewinking"... din partea mea daca m-as trezi femeie...cred ca nu m-as mai opri din pipait saniilaughing), glumesc, probabil as incepe o noua viata.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
M-aș bucura la maxim de asta!
Pa, pa.

| RMihai a răspuns:

Daca v-ati trezi barbati de dim sa va vad eu cum faceti treaba mica si cu penisu in erectie

| DroGuleTz a răspuns:

Cred ca mi-ar place :X sa vad si eu cum e sa fi baiat laughing)

| minnieee a răspuns:

Cred ca as incerca sa vad cum e viata unui barbat. Ei au viata mai usoara decat a noastra laughing. Ar fi amuzant, cred.

| Yoana a răspuns:

As sarbatoriwinking laughing

| yoosiatata a răspuns:

Chiar as vrea sa vad cum e in locul lor.