| R0R0 a întrebat:

Daca maine v-ati trezi cu o abilitate sau cu o calitate, care ar fi aceea?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Idkidk a răspuns:

Da, si as vrea sa pot vorbi cu animalele si sa fiu nemuritoare impreuna cu toti cunoscutii mei.

69 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sa vindec oamenii de rautate.

| R0R0 explică (pentru Bacemi):

Oare vei reusi?

| oprescudorin11 a răspuns (pentru Bacemi):

Si unde mai e 'sarea vietii'? Cred ca m-ar apuca o sila sa vad toti oamenii intr-o armonie continua!

| Bacemi a răspuns (pentru R0R0):

Vom vedea in episodul urmator.

| R0R0 explică (pentru Bacemi):

Ok big grin

| Drimmero a răspuns:

Sa ma fac nemuritor!

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

De ce?

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Ca sa pot face cat mai multe in viata asta.

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

Precum?

| oprescudorin11 a răspuns (pentru Drimmero):

Ce porcarie! Cred ca as innebuni daca mi-ar zice cineva ca sunt nemuritor! intr-o lume ca asta? Intr-un loc ca asta? De ce?

| Drimmero a răspuns (pentru oprescudorin11):

Calmeaza-te, doar glumeam, sunt constient ca este imposibil acest lucru!

| R0R0 explică (pentru oprescudorin11):

E doar opinia lui!

| oprescudorin11 a răspuns (pentru R0R0):

Opiniile trebuie respectate: doar e democratie, doar sa nu se dovedeasca nociva pentru comunitate!(imi vine sa rad).

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sa citesc gandurile happy

| R0R0 explică (pentru DoarBogdan):

Ca sa nu mai trebuiasca sa ma intrebi mereu ce gandescwinking

| OldSoul a răspuns:

Sa pot citi gandurile oamenilor si de ce nu si al celorlalte vietuitoare. Asta ar fi ideal.

| R0R0 explică:

Cum sa ii pedepsesti?

| oprescudorin11 a răspuns (pentru R0R0):

Cea mai dura pedeapsa este 'UITAREA"

| Florentina9210 a răspuns:

Sa raman pentru totdeauna vesnic tanara. Sa nu fac riduri la batranete si sa nu am o postura vicioasa. Imi place sa fiu tanara, indragostita si nelinistita. Si pe langa astea sa imi pastrez postura corecta!

| R0R0 explică (pentru Florentina9210):

Interesanta dorinta!

| Florentina9210 a răspuns (pentru R0R0):

Mersi!

| oprescudorin11 a răspuns:

Cum crezi ca s-a trezit Celline Dion fara sot si fara frate, baba, si mare vedeta? Si multimiliardara?

| oprescudorin11 a răspuns:

Apoi ce te faci cand, daca reusesti, te trezesti numai cu oameni 'buni'?

| oprescudorin11 a răspuns:

Nu cred ca m-am trezit vreodata fara toate abilitatile si calitatile pe care le stiu! Cand ma trezesc ma MIR!
Ce sa faci cu atatea calitati dorite?
Eu as intra in panica ca de fiecare data cand ma mai trezesc!

| R0R0 explică (pentru oprescudorin11):

Deci,pe scurt nu ati vrea o abilitate!

| oprescudorin11 a răspuns (pentru R0R0):

Intr-o lume ca asta ar fi cel putin o povara!

| gemeni6226 a răspuns:

Sa am capacitatea de a intelege si de a vorbi orice limba straina.

| Idkidk a răspuns:

Sa pot spune mai multe cuiva, care vreau sa ii spun asa de multe, dar nu indrasnesc.

| R0R0 explică (pentru Idkidk):

Dar asta poti face si fara o anumita abilitate. Trebuie sa ai doar curaj!

| R0R0 explică (pentru Idkidk):

Cu pisicile...
Ce le-ai zice>

| Idkidk a răspuns (pentru R0R0):

Cu toate animalele.
EU : Miti te iubesc.
Pisi : Si eu!
EU : Pisi tu stii sa vorbesti cu oamenii?
Pisi : Da
EU : Mi-am dorit sa inteleg animalele pentru tine, dar tu stiai limba mea.

| R0R0 explică (pentru Idkidk):

Cum asa?
Pisicile inteleg limba romana?

| Idkidk a răspuns (pentru R0R0):

Nu, zic si eu rolling on the floor

| R0R0 explică (pentru Idkidk):

Cand imaginatia iti ia razna... rolling on the floor

| Idkidk a răspuns (pentru R0R0):

Am si o explicatie. tongue

| R0R0 explică (pentru Idkidk):

Care e aceea? thinking

| Idkidk a răspuns (pentru R0R0):

Dragostea umbla in aer.

| R0R0 explică (pentru Idkidk):

Ooooo! rolling on the floor)
Nu la toti...

| Idkidk a răspuns (pentru R0R0):

Nu rade! Eu m-am indragostit! Te rog... :3

| R0R0 explică (pentru Idkidk):

Nu ma rad!
Zic sa imi dai si mie aerul ala cu dragoste ca la mine nu "umbla dragostea in aer".

| Idkidk a răspuns (pentru R0R0):

Vine unicornul meu la tine sa iti aduca. rolling on the floor

| R0R0 explică (pentru Idkidk):

Cand ajunge?

| Idkidk a răspuns (pentru R0R0):

La 18 :04 si 8 secunde.

| R0R0 explică (pentru Idkidk):

O sa il astept! laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Da, exact laughing

| R0R0 explică (pentru DoarBogdan):

laughing)
kiss

| oprescudorin11 a răspuns (pentru Idkidk):

FelicitarI!
Ce ciudat! Eu as face infarct, pe loc, daca Cineva mi-ar decreta sa traiesc la nesfarsit si cu aceleasi animalute si oameni in jur! M-as speria!

| Idkidk a răspuns (pentru R0R0):

Da, si as vrea sa pot vorbi cu animalele si sa fiu nemuritoare impreuna cu toti cunoscutii mei.

| FrumusicaSufletista a răspuns:

Să pot fi invizibilă atunci cînd doresc.

| R0R0 explică (pentru FrumusicaSufletista):

Si ce ai sa faci invizibila fiind?

| R0R0 explică (pentru FrumusicaSufletista):

Si ce ai sa faci invizibila fiind? thinking

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Precum multe lucruri doar de mine stiute, nu iti ajunge o viata de om ca sa faci tot ceea ce-ti doresti! Dar e imposibil ceea ce vrem, cateodata.

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

Am inteles!
Esti secretos!

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Nu neaparat ca sunt secretos, eu nu pot sa tin un secret, nu ma pot abtine sa nu-l zicrolling on the floor), tu poti tine un secret?

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

Da, pot. Uneori. rolling on the floor
In viata ta nemuritoare ai merge la un meci live pe care il are Arsenal?

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

As merge in orice viata la un meci jucat de Arsenal, este o placere sa mergi pe Emirates Stadium(stadionul lui Arsenal), sa fii in trend cu umorul britanic, sper sa am ocazia sa merg la ei la meciuri, poate in anii urmatori!

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

Vin si eu! rolling on the floor
Pot?

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Daca mi te declari gunnerita(fana lui Arsenal), vii si tu!

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

Cum sa ma declar? laughing)

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

E complicata treaba, trebuie sa simti ceva pentru echipa asta, nu poti sa devii tunar peste noapte, doar daca ai tu vreo vointasmug.

| FrumusicaSufletista a răspuns (pentru R0R0):

Pai cred ca aș putea fi măcar cîteva momente singură, de obicei nu am ocazia să fiu singură, doar eu și atit.

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

Ai observat ca te-am intrebat multe despre Arsenal, deci ma interseaza intr-un fel.

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

De ce te intereseaza in mod special de Arsenal? Tu nu esti cu fotbalul, asta este si mai interesantrolling on the floor)

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

Sunt simpatica, ai uitat? laughing

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Simpatica si in acelasi timp simpatizanta lui Arsenal?smug

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

Intr-un fel!batting eyelashes

| laneandreea a răspuns:

Sa pot auzi gandurile tuturor