| 拉维尼亚 a întrebat:

Ce alte activitati poti face la banchet, in afara de dansat?

Răspuns Câştigător
| τττ a răspuns:

Bună.
Uitați-vă la un film,faceți concurs de karaoke,mâncați,beți,uitați-vă la amintiri cu clasa voastră(de preferat un laptop cu poze), spune-ți glume, concursuri(de exemplu CEA MAI DRĂGUȚĂ ȚINUTĂ, iar băieții își aleg care ținută a fetelor le-a plăcut), jucați cărți etc. Sunt multe de făcut!
Distracție plăcută!
Pa, pa.

| 拉维尼亚 explică (pentru τττ):

Multumesc pentu idei, sunt foarte bune

| τττ a răspuns (pentru 拉维尼亚):

Ok,fundiță?

16 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Jucati-va jocul "Cata bautura pot sa furisez inauntru pana ma dau astia afara si-mi scad media la purtare", noi asta o sa facemlaughing)

Deasemenea, cred ca vom face concurs de cel mai prost dansator la cat de "talentati" suntem in ale dansuluilaughing

| Mihaela1964 a răspuns:

Sa te distrezi si sa te simti bine.

| 拉维尼亚 explică (pentru Mihaela1964):

(y) Foarte bine spus, de asta vom avea nevoie cel mai mult pentru ca noi nu suntem o clasa unita

| Mihaela1964 a răspuns (pentru 拉维尼亚):

Bifezi c-ai facut-o si p-asta cautand sa te simti tu bine.

| ReusxD a răspuns:

Mancatul si bautul. happy

| 拉维尼亚 explică (pentru ReusxD):

Astea oricum vor fi in program tongue

| thewomaninwhite a răspuns:

Ati putea sa urmariti un film horror sau cum a spus ramona timpa sa faceti karaoke

| suntserios a răspuns (pentru thewomaninwhite):

Cum pana mea sa te uiti la film la banchet?

| 拉维尼亚 explică (pentru thewomaninwhite):

Diriga nu o sa fie de acord cu fimele horror si nici eu(dintr-o experienta mai mult decat urata), iar ceilalti sigur vor vrea, dar nu prea e timp de filme, ar dura prea mult. Cat despre karaoke din doua clase de elevi (40 in total) doar 2 stiu sa cante tongue restul afoni (printre care si eu) tongue Oricum mersi pentru raspuns happy

| 拉维尼亚 explică (pentru suntserios):

Nici mie nu mi se pare o idee prea buna, prea muta risipa de timp

| Sweety27 a răspuns:

Concurs: cea mai draguta rochie.
Puteti face chiar si un karaoke. Sau furatul dirigintei laughing)) si directorul sa o rascumpere cu 10 pe linie la toata clasa! laughing))))))))))))))))))

| 拉维尼亚 explică (pentru Sweety27):

Tare ideea cu furatul dirigintei, doar ca la bancet for fi 2 diriginte, iar ideile astea trebuie sa le spunem si lor, si nu cred ca vor fi prea incantate tongue

| Zaied a răspuns:

Activitatea mea favorita, mancatul.