| Julyett a întrebat:

Ce aplicatie android folositi pentru tv pe mobil? Care estea cea mai buna?

3 răspunsuri:
| YONTU a răspuns:

Cinemagia! O aplicatie de vizionat filme!
http://www.software112.com/tags-program/1/cinemagia+apk.html
Pt a o pune pe telefon descarc-o de pe calculator (trebuie sa fie cinemagia.apk) sau de pe telefon (de pe Magazin Play)!

| Julyett explică (pentru YONTU):

Doar filme pot viziona? As vrea de exemplu sa pot vedea si o emisiune live.

| YONTU a răspuns (pentru Julyett):

Nu doar filme; poti viziona si stiri unele emisiunui TV si... te las sa descoperi si singura!winking