| DeeaDiDi123 a întrebat:

-Folositi vreo aplicatie pe telefonul mobil care sa va spuna ce exercitii fizice sa faceti?

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu cred ca ai nevoie de o aplicatie pentru a face exercitii fizice.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Candva da. Pana s-a pus lenea sad

Răspuns utilizator avertizat
| DoarBogdan a răspuns (pentru DeeaDiDi123):

Nu cred. Probabil prima aplicatie in cautari de genul de pe Magazin Play.

| Fatamuntilor a răspuns:

DA!
M-am apucat, m-a tinut cateva zile si. mi-a trecut,
Imi aduce aminte in fiecare zi si ignor cu(ne)simtire.rolling on the floor
Mi-am descarcat in schimb pendometru-contur de pasi si trebuie sa imi indeplinesc zilnc obiectivul.Ma rog, aproape zilnic.Cam odata la doua saptamani urc scari ( vreo 80 ), urmaesc un traseu si le cobor(altele)

Răspuns utilizator avertizat
| Fatamuntilor a răspuns (pentru DeeaDiDi123):

Pe telefon scrie LOSE WINGHT
imi arata si nr de pahare de apa pe care trebuie baure zilnic
Eu imi incep ziua cu un pahar de apa, zice ca activeaza organele interne.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru DeeaDiDi123):

Am gasit
Slabit pentru femei
are doua siluete -inaine si dupa

| darrio2007 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Si din cate banuiesc, Angi, mai bine arată inainte.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru darrio2007):

Nu chiar!
DAR ma simt bine in pilea mea!rolling on the floor

| RoCkKiD a răspuns:

Te referi la exercitii pentru acasa sau la un program de sala?

Răspuns utilizator avertizat
| RoCkKiD a răspuns (pentru DeeaDiDi123):

Acasa nu conteaza ce faci atata timp cat te misti, oricum nu o sa obti nu situ ce rezultate dar tot e bine sa iti misti curul putin.
La sala e mai greu ca depinde de nivelul tau, obiectivele tale, cat timp esti dispus sa investesti, preferinte la exercitii etc. nici o aplicatie nu o sa iti dea un program de genu, nici macar alea pe bani.
Eu zic sa te pui sa citesti despre fitness, ca nu e mare chestie, sa te gandesti tu la ceva si sa ceri feedback pe forumuri de specialitate. E mai mult efort, dar ai sanse mai mari sa ajungi la un program care e ok pentru tine si tu esti ok cu programul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Asta îmi mai lipsea.