| SooJin a întrebat:

Ce aplicatii folositi pe android? Spuneti-mi si ce fac laughing

Aplicatii,nu jocuri! Eu am descarcat ceva numit diary,un jurnal sau am descarcat ceva care face tableta laterna, am descarcat si streamy window (sufli si ti se incetoseaza ecranul).Voi ce mai folositi thinking puppy dog eyes

1 răspuns:
| StEfaNnnN a răspuns:

Viber smug apeluri gratuite si sms dar trebuie sa ai net si cel pe care il suni nu conteaza unde e atat timp cat are si el aplicatia totul e gratuit