| SooJin a întrebat:

Ce aplicatii sau jocuri folositi pe tableta?

Răspuns Câştigător
| StefaniaM a răspuns:

Picsart-ca să editez pozele(odată mi-am băgat capu' într-o poză cu Moga laughing)
Omg button - o chestie cu butoane
Gangstar Rio - o chestie ce seamănă cu gta(îti dau linkul, că pe Play store costă)
The Sandbox - o să vezi tu
The Sims-Sims
Possession-E ceva horror

8 răspunsuri:
| Dyana1603 a răspuns:

Subway Surf, Temple Run 2, Facebook, Youtube, Akinator,...

| rupzorwin a răspuns:

Real racing 3, fast and furious 6, stii sau nu,youtube,y! mail,facebook,offline poker,translate, adevar sau provocare, google earth, tourist language, scoala d soferi...

| SooJin explică (pentru rupzorwin):

Scoala de soferi la ce foloseste?

| DemonMv a răspuns (pentru SooJin):

Pai contine indicatoare, chestionare, puncte de amenda...e destul de folositoare aplicatia

| sashaxoxo a răspuns:

Subway, temple run, ski safari, diamond dash...