| aneta a întrebat:

Ce as putea sa fac cand ma plictisesc si sunt si cam lenesa? astept raspunsurile voastre.:*

3 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Ce ar fi sa citesti ceva sau sa stai de vorba cu noi pe TPU

| remus a răspuns:

Trage pe dreapta in pat si ia-l pe mos ene pe la gene...in brate, somn usor, dormi natiune viitorul iti este de aur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Nu ai niciun hobby?
Stai cu noi si poti fii utila celor care au nevoie de ajutorul nostru, citeste, scrie, asculta muzica, plimbari in aer liber, gateste ceva bun si gustos, urmeaza un curs de dans, practica un sport, etc.
Lenea este cucoana mare, pe criza asta nu stiu cum reusesti sa fii prietena cu ea. Abandoneaz-o la prima intersectie, nu este de tine.
Tu trebuie sa fii o fiinta energica, plina de viata!
Pa, pa.